O nas

Lata praktyki nauczyły nas tworzyć meble dokładnie takie, jakich potrzebujesz!

Spełniamy meblowe marzenia!
MIMAR HOME SOLUTIONS od 2001 roku oferuje usługi w zakresie produkcji wysokiej jakości mebli na zamówienie. Działamy na terenie całego kraju. Wśród naszych klientów są zarówno firmy, które wyposażają obiekty komercyjne tj. biura, sklepy, restauracje, kawiarnie i puby, jak i osoby prywatne poszukujące mebli do domów i mieszkań. Realizujemy indywidualne zamówienia na stylowe wyposażenie salonu, sypialni, kuchni, łazienki czy gabinetu. Wykonujemy także praktyczne szafy wnękowe dzięki, którym można wydajnie zagospodarować niemal każdą wolną przestrzeń.

O nas

Zapewniamy kompleksową obsługę obejmującą fachowe doradztwo, pomiar, wykonanie
projektu, wycenę, produkcję, transport, montaż oraz serwis. Każde zamówienie traktujemy
indywidualnie, ponieważ zdajemy sobie sprawę z faktu, jak różne są potrzeby i gusta naszych
klientów.

MIMAR HOME SOLUTIONS stanowi grupa ludzi kreatywnych z wizją nowoczesnego podejścia do szeroko pojętego meblarstwa…

Na sukces naszego przedsiębiorstwa składa się wieloletnie doświadczenie w branży meblarskiej, rozległa i ciągle aktualizowana wiedza techniczna oraz nowoczesne zaplecze technologiczne. Nasz kreatywny zespół projektantów i architektów nieustannie śledzi światowe trendy w zakresie wyposażenia wnętrz, aby proponować klientom najnowsze rozwiązania konstrukcyjne, które sprawnie łączą funkcjonalność, ergonomię i estetykę.

 

Tworzenie mebli to nie tylko nasza praca, ale i pasja, którą żyjemy na co dzień. Czerpiemy inspirację z otaczającego nas świata, ponieważ mamy świadomość, że doskonałe pomysły można znaleźć wszędzie.

Zapraszamy do świata mebli MIMAR HOME SOLUTIONS!

 

Współpraca

 

  • Chętnie podejmujemy współpracę z innymi firmami
  • Zapraszamy do współpracy projektantów i architektów
  • Świadczymy usługi na zasadzie przygotowania półproduktów, tzn wykonujemy i przygotowujemy różne elementy oraz meble pod klienta